0 312 599 05 15
0 312 999 94 76
0 532 247 41 53

kybele@kybelesoft.com

Ar-Ge Projelerimiz
TEYDEB Ar-Ge Destekleri kapsamındaTUBITAK (Türkiye Bilimsel ve Teknik Araştırmalar Kurumu)
tarafından hibe bütçeler ile desteklenmektedir.

 ATTIS / 2012

Sigorta Aracı Kurumları için
Kurumsal Kaynak Yönetim Sistemi Çözümleri...


Farkımız şu;

Bizim satışa ihtiyacımız yok. Satış yapabilmek için rakiplerimizi ve rakip ürünleri kötülemeye de ihtiyacımız yok. Telefon ve mailler yolu ile sizi rahatsız etmeye de ihtiyacımız yok. Yada elimizde diploma olmadğı için -parayla satın alınabilen- bir takım belgeler ile veya "bakın bunu biz yapabiliyoruz, rakiplerimiz yapamıyor" gibi birtakım dayanaksız laflarla kafanızı karıştırmaya da ihtiyacımız yok.

Biz zaten bir program da satmıyoruz. Satığımız şey, sizin yaptığınız işi, aldığımız eğitimin ve meslekteki 20 yıllık tecrübemizin ışığında analiz edip, sizler için ortaya koyduğumuz bir çalışma sistemidir.

Her program -bir şekilde- işinizi görüyor olabilir. Bir işi yapmanın yüzlerce yolu vardır. Ancak, bir kurumsal kaynak yönetim sistemi satın alıp, işinizi hala Excel tablolarında yapıyormuş gibi yapmaya devam ediyorsanız;

Veya yıllardır bir kaç program alacak kadar parayı "güncelleme ücreti" adı altında ödediğiniz halde, hala yazılım hataları ile boğuşuyorsanız;

Bir programınız değil, bir sorununuz var demektir.

Biz bu sorununuzu çözmeye talibiz.


ATTIS / Acentem

Büyüyen acenteler için...

Attis / Acentem - 2009 içeriği temel sigortacılık işlemleri ile sınırlandırılmış küçük/bireysel sigorta aracı kurum uygulamasıdır.

>>>


ATTIS / Profesyonel

Büyük acenteler için...

Attis / Profesyonel - 2009 Sigorta aracı kurumları (acenteler ve brokerlar) için geliştirilmiş bir kurumsal kaynak yönetim sistemidir.

>>>Güçlü veri tabanı altyapısı
Attis, Ms SQL Server® güçlü ve güvenilir alt yapısını kullanıcılarına sunan 'tek' sigorta aracı kurum uygulamasıdır.
Kaynak yönetim sistemi
Attis satış ağınız, müşterileriniz ve finansal varlıklarınız gibi firma kaynaklarını bir arada ele alan 'tek' aracı kurum uygulamasıdır.
Güçlü muhasebe sistemi
Logo Yazılım® muhasebe ürünlerine tam entegrasyon ile etkin muhasebe çözümünü sunan 'tek' sigorta aracı kurum uygulamasıdır.
İşletme yönetim uygulaması
Attis şirketinizi 'işletme' olarak ele alıp karlılık ve verimlilik konusunda yön gösteren 'tek' sigorta aracı kurum uygulamasıdır.
%100 Windows uygulaması
Attis, Windows® işletim sisteminin gelişmiş tüm kullanım özelliklerini kullanıcıya sunan 'tek' sigorta aracı kurum uygulamasıdır.
Satış ağı yönetimi uygulaması
Attis, tüm satış ağınızı bir orkestra şefi gibi yönetmenizi sağlayacak rutinlerle donatılmış 'tek' sigorta aracı kurum uygulamasıdır.
Uygulamaya mühendisce yaklaşım
Attis yazılım mühendisleri tarafından geliştirilmiş 'tek' sigorta aracı kurum uygulamasıdır.
CRM (Müşteri ilişkileri yönetimi)
Attis, gerçek anlamda entegre CRM (Müşteri ilişkileri yönetimi) hizmetleri barındıran 'tek' sigorta aracı kurum uygulamasıdır.
 

Kybele Yazılım - http://www.kybelesoft.com - Total Hits:3886