0 216 599 05 15
0 312 999 94 76
0 532 247 41 53

 ATTIS / Profesyonel


Büyük acenteler için...

Attis / Profesyonel Sigorta aracı kurumları (acenteler ve brokerlar) için geliştirilmiş bir kurumsal kaynak yönetim sistemidir.Modüler yapısı ve esnek alt yapı seçenekleri sayesinde, tekdüzen muhasebe, enflasyon muhasebesi, sabit kıymetler, CRM, iş akış yönetimi, İnsan kaynakları yönetimi, doküman yönetim sistemi, Portal desteği ve teminat yönetimini de içeren tam bir KURUMSAL KAYNAK YÖNETİM SİSTEMİ'ne kadar her boyutta acente uygulaması için ölçeklendirilebilir çözümler sunar.

İşinizi, banka sistemleri ve diğer üye işyerleri ile entegre eden Kobi2B®, müşteri ilişkilerinizi yönetmenize yardımcı olan ve özellikle sigorta aracılarının ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmış olan @CRM ve müşterilerinize ve tali acentelerinize on-line hizmet sunmanızı sağlayan @OnLine sistemin diğer yüksek katma değerli parçalarıdır.


Güçlü satış ve pazarlama ağı yönetimi

Tali acente veri bütünlüğü hizmetleri sayesinde, tali acentelerinizin ve sizin tam bir bütünlük içinde çalışmanızı sağlar.

İster sahada ister lokalde olsunlar tüm çalışanlarınız ve prodüktörleriniz ile on-line olarak etkin görevlendirme ve görev denetimi iletişimi sağlar. Bu sayede ç.alışanlarınızın verimliliğini etkin biçimde artırır.


Etkin müşteri ilişkileri yönetimi hizmetleri

Attis içerdiği modern CRM (müşteri ilişkileri yönetimi) araçları ile işletmenize güçlü CRM fonksiyonları sunar. Attis'in CRM rutinleri ile etkin CRM uygulamaları gerçekleştirmeniz hatta işletmenizi bir çağrı merkezi gibi çalışır duruma getirmeniz son derece kolaydır.


Güçlü tek düzen muhasebe alt yapısı

Attis Logo Yazılım® 'ın her seviyeden "Tek Düzen Muhasebe" uygulamasına ister XML, isterseniz LogoObjects® modeli entegrasyon sağlama imkanı ile, işletmeniz için en etkin Resmi Muhasebe Uygulamasını sağlar.


Kapsamlı Kurumsal Kaynak Yönetim Sistemi

Attis, her seviyeden LOGO® iş/muhasebe uygulaması ile (GO®, TIGER®, UNITY®) entegre edilebilme özelliği sayesinde arka ofis uygulamalarınız için en yüksek katma değerli ürün grubuna sahiptir. Temel muhasebeden, insan kaynakları yönetim sistemine kadar ihtiyacınız olan tüm iş uygulaması, entegre çalışan Attis ve LOGO ürünleri ile A'dan Z'ye tüm enformatik sistem ihtiyaçlarınızı karşılar.


Etkin kullanım

Attis, Windows'un çok görevli çalışma yapısını etkin bir şekilde kullanımınıza açar. Aynı anda birden fazla bilgiyi yönetebilir, aynı anda birden fazla konuyu inceleyebilirsiniz. Dakikalarınızı hatta saatlerinizi alan karmaşık sorgulamaları bir kaç tıklama ile halledebilirsiniz.

Kişisel kullanım için özelleştirilmiş yönetim ekranları ve özelleştirilebilir kısayolları ile kullanımı çok kolay ve pratiktir. Sık yaptığınız işlemleri, sık kullandığınız poliçe türlerini, sık kullandığınız kambiyo senet türlerini ve sık kullandığınız kasa ve bankaları takip ederek hızlı erişiminiz için size "kullanıcı tercihleri" menüsü oluşturur.

100'e yakın standard raporunu özelliştirerek kendi ihtiyaçlarınıza uygun binlerce rapor oluşturabilirsiniz. Tasarlanabilir size özel veri aktarım formları, size özel belge şablonları ile kurumsal kimliğinize yakışır şık bir dökümantasyon yapısı oluşturabilirsiniz.


Hızlı başlangıç

Veri aktarım sihirbazı ile, Excel® dosyalarında bulunan müşteri, poliçe, taksit, kambiyo senedi (çek, senet, visa, mail order vs.), kasa ve banka kayıtlarınızı kolayca ve çabucak programa aktarabilir ve hemen programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

PROGRAM KAPSAMI
Temel Modüller Basic Open
Cari Hesap İşlemleri Çalıştığınız sigorta şirketleri, tali acente ve prodüktörleriniz, çalışanlarınız ve müşterilerinize ait cari hesapları takip edebilmenizi sağlayan program modülüdür.
Poliçe, Tecdit ve Zeyl Kayıtları Ürettiğiniz poliçeler, tecdirler ve zeylleri takip edebilmenizi sağlayan program modülüdür.
Kambiyo Senetleri Tahsil çekleri, senetleri, banka poslarından yapılan tahsilatları, sigorta şirketlerine ait resmi mail-order ve pos kayıtları ila yapılan tahsilatları, ödeme amacı ile kullandığınız çekler ve kredi kartlarını takip edebilmenizi sağlayan program modülüdür.
Kasa ve Bankalar Kasa (elden/nakit) ve banka alacaklı cari hesaplar aracılığı ile yaptığınız tahsilat ve ödemeleri, elemanlarınıza ait alt kasaları, banka pos bloke (takas) ve kredi teminat hesaplarınızı takip edebilmenizi sağlayan program modülüdür.
Hasar Dosyaları Müşterilerinize ait hasarları takip edebilmenizi sağlayan program modülüdür.
Taksit Takibi Müşteri, tali acente ve prodüktörlerinizin taksitlerini topluca yönetmenizi sağlayan program modülüdür.
Kapama Bordroları Taksit Kapama sistemi ile çalışan acenteler için sigorta şirketi nezninde kapatılan taksitleri takip edebilmenizi ve mutabakat listeleri oluşturabilmenizi sağlayan program modülüdür.
Sair Gelir ve Giderler İşletme giderlerinizi ve sair gelirlerinizi takip edebilmenizi sağlayan program modülüdür.
Dosya ve Doküman Arşivi ...
CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) ...
Görev Yönetimi ...
Proje Yönetimi ...
Muhasebeleştirme ...
Tek Düzen Muhasebe ...
LogoObjects® ...
Ek Modüller ve Araçlar Basic Open
Yönetici Konsolu ...
Microsoft Mail Otorizasyonu ...
SMS ve e-posta yayınlama sihirbazı GSM numarası ve e-posta adresi kayıtlı müşterilerinize kolayca ve SMS ve e-posta yayınlamanızı sağlayan araçtır.
Sigorta şirketlerinden data aktarımı Çalıştığınız sigorta şirketlerinden üretim bilgilerinizi (müşteri, polçe, taksit, adres, teminat, araç vs) aktarabilmenizi sağlayan program modülüdür.
MsExcel® tablolarından Data Aktarımı MsExcel® tablolarında bulunan cari hesap, poliçe, kambiyo senedi, kasa ve banka hareketi bilgilerinizi kolayca aktarabilmenizi sağlayan program modülüdür.
Sanal POS otorizasyonu ...
@Online (On-Line Acente Müşteri Araçları) ...
Tali acente veri bütünlüğü hizmeti ...
@Online (On-Line Acente Tali Acente Araçları) ...
     : Modül pakete dahildir.     : Modül ayrıca satılır.

 

Kybele Yazılım - http://www.kybelesoft.com - Total Hits:302590