0 216 599 05 15
0 312 999 94 76
0 532 247 41 53

 Attis / 2019...


Sunuş

İyi bir yazılım ile sıradan bir yazılım arasında çok basit bir fark vardır: Açıkça hatalı tasarlanmadı ise sıradan bir yazılımla da sonuç alırsınız. Fakat iyi yazılım aynı zamanda hayatınızı da kolaylaştırır. Teknoloji denen kavramın da fonksiyonu zaten sadece budur : Hayatınızı kolaylaştırmak.

Elbette hiç kimse DOS işletim sisteminin hatalı veya gereksiz bir deneme olduğunu iddaa edemez. DOS döneminin gereğini yerine getiren, dönemine ait tüm ihtiyaçları karşılayan bir işletim sistemiydi. Ancak dönemi artık sona erdi. Bugün kimse DOS'u kullanmaya razı olmayacaktır. Çünkü artık Windows var.

İş yazılımları da teknoloji ürünü olmaları sebebiyle güncel teknolojiyi takip etmek durumundadırlar.

İş yazılımlarına genel olarak yaklaşıldığı gibi, basitçe sadece raporlamaya odaklı bir ürün değil, aynı zamanda estetik ve fonksiyonel değer de taşıyan bir ürün geliştirmeye çalıştık. Sadece "ne yaptığınıza" değil "nasıl yaptığınıza" da odaklandık. Sizden beklemeden, otomatik olarak yapabileceği her şeyi otomatik olarak yapan, sizden yapmanızı bekleyeceği şeyleri de mümkün olduğunca kolaylaştıran ve basitleştiren bir ürün tasarlamaya çalıştık. Sizi gereksiz raporlama işlerinden kurtarmak için her bilgiyi ekran listelerine ve sağ tuşla açılan pencerelere taşıdık. Günlük işlerinizin %80'ini sadece tıklama, sürükleyip bırakma, tutup-çekme gibi mouse hareketleri ile halledilebileceğiniz bir araç geliştirdik. Pencereler (Windows) yardımı ile aynı anda birden fazla bilgiye ulaşabileceğiniz her şeyi bir arada görebileceğiniz birden fazla işlemi aynı anda yürütebileceğiniz bir program tasarladık.

Özetle bir "Windows uygulaması" geliştirdik.. Windows üzerinde çalışan bir "DOS uygulaması" değil.

 

Altyapı ve başarım (Performans)

Kybele Yazılım, Logo® Yazılım çözüm ortağıdır. Logo® Yazılım, Türkiyenin en büyük bağımsız yazılım geliştiricisidir. Çözüm ortaklığı kavramı da Logo Yazılım tarafından "sektörel" çözümler sağlayabilmek amacı ile farklı bilişim firmalarıyla "iş ortaklığı" yapmak amacı ile geliştirilmiş bir çalışma tarzının kısa adıdır.**

Attis, Logo® Yazılımın temel ERP yapısı ve MsSQL Server® in sağlam ve hızlı veri tabanı alt yapısı ile size ulaşır. Programın genel "başarımı" ise gözle görebileceğiniz kadar yüksektir.

** "Çözüm ortaklığı" kavramı sık sık "Bayilik" kavramı ile karıştırılır. Bayiler sadece üretici firmanın ürünlerini satmakla yetkili iken, çözüm ortakları üretici firmanın alt yapısı üzerinde yeni ve tamamen farklı ürünler geliştirme yetkisine sahip firmalardır.

 

Mevzuat Uyumluluğu

Türkiye'nin en büyük ERP yazılımları üreticisi Logo® Yazılım ile yaptığımız çözüm ortaklığı anlaşması sayesinde, genel muhasebe mevzuatı, ticaret mevzuatı ve yeni AB mevzuatı uyumluluğu konusunda ne biz ne de müşterilerimiz en ufak bir endişe yaşamıyor. Biz de bu sayede bütün dikkatimizi ve performansımızı "sigorta mevzuatı uyumluluğu" ve "ürün zengileştirme" konusuna ayırabiliyoruz.

Ortaya koymuş olduğumuz ürün ise uyum ve başarım konusunda sözle ifade edebilecek olduğumuzdan çok daha fazlasını zaten anlatıyor.

 

Kybele Yazılım - http://www.kybelesoft.com - Total Hits:302589