0 216 599 05 15
0 312 999 94 76
0 532 247 41 53

 Kybele Yazılım...


Sunuş

Kybele Yazılım olarak, standard yazılım firması olmaktan çok, süreç tasarımı ve standardizasyonu üzerinde çalışan ve tasarladığı bu süreçler için gerekli olan yazılımsal ve donanımsal araçları geliştiren bir "Teknoloji Geliştirici ve Çözüm Sağlayıcı" firma olmaya çaba sarfediyoruz.

Kalem ve defterle takip edebileceğiniz bir hesabı aynı şekilde takip edebilmenizi sağlayacak bir bilgisayar programı sunmak bizce “çözüm sağlamak” değildir. Bu şekilde tasarlanmış bir yazılım kullanmak çok büyük ihtimalle sadece üzerinize ilave iş yükü bindirecek ve maliyeti sağladığı kazançtan daha yüksek olacaktır. Etkin sonuç için tüm iş süreçlerinizi dikkate alarak geliştirilmiş, size yol gösteren, kararlarınız için referans bilgiler sağlayan, işletme maliyeti düşük bir "çözüme" ihtiyacınız vardır. Donanım ve Yazılım ise sadece, bunun için size gerekli olan bir araç kutusudur.

Zaman içinde, geliştirdiğimiz iş süreçlerinin pek çok taklidinin çıkması bile doğru bir yol izlediğimize olan inancımızı kuvvetlendirmektedir.

 

 • CRM (Müşteri ilişkileri Yönetimi) sistemleri için geliştirdiğimiz ve üretimine devam ettiğimiz CID (Caller ID) Donanımı (http://www.cideasy.com)

 • PTP (Peer To Peer / Noktadan Noktaya) iletişim için düşük işletme maliyetli haberleşme imkanı sağlayan WLM protokol API çözümümüz (kyWLMClient)

 • Tubitak Ar-Ge desteği ile yürütülen sayısal görüntüleme ve görüntü işleme çözümü projemiz (kyWisio)

 • Tubitak Ar-Ge desteği ile yürütülen özgün görüntü işleme kütüphanesi geliştirilmesi projesi

 • Tubitak Ar-Ge desteği ile yürütülen sayısal IRRIGASYON cihazı geliştirilmesi projemiz

   

  Tamamlanmış (kullanıma/satışa sunulmuş) ve devam etmekte olan diğer projelerimizden bazılarıdır.

 •  

  Asıl işimizi ülkemizin teknolojik ve enformatik birikimine katkı sağlamak olarak görüyoruz.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Kybele Yazılım - http://www.kybelesoft.com - Total Hits:302592