0 216 599 05 15
0 312 999 94 76
0 532 247 41 53

 Logo Yazılım...


Sunuş

LOGO Yazılım Türkiye’nin en büyük bağımsız yazılım kuruluşudur. 1984 yılında kişisel bilgisayarlar için mühendislik yazılımları geliştirmek üzere iş dünyasına atılan Logo, bugün, hepsi bilişim teknolojilerine odaklı, yedi şirketten oluşan bir yüksek teknoloji grubu haline gelmiştir. Logo kurulduğu günden bu yana sektöründe ürünlere, hizmetlere, iş süreçlerine getirdiği inovasyonlarla Türk Yazılım Sektörünün sürükleyici, yenilikçi lideri olmuştur. 2000 yılında halka açılan Logo, Türkiye’nin halka açılan ilk bilişim şirketidir.

Logo’nun en yaygın ve tanınan ürün ve hizmetleri KOBİ’ler için özel olarak tasarlanmış verimlilik ve rekabetçilik çözümleridir. Bu çözümler arasında, çeşitli büyüklüklere göre özel tasarlanmış kurumsal kaynak yönetimi, tedarik ve talep zinciri otomasyonu, müşteri ilişkileri yönetimi, iş süreçleri tasarımı danışmanlığı gibi ürün ve hizmetler sayılabilir. Logo ürünleri yurt içinde ve dışında birçok başarıya imza atmış, yurt içi ve dışında birçok ödüle layık görülmüştür. Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya’da birçok ülkenin diline, iş pratiğine ve yasal mevzuatına uyarlanan ürünlerimiz ile ilgili hizmetler o ülkelerdeki kendi şirketlerimiz, ya da tam yetkili distribütörlerimiz tarafından verilmektedir. LOGO, 2.000 iş ortağı, 150.000 firmada 1.000.000' un üzerindeki kullanıcısı ile iş uygulamaları alanında başta Türkiye olmak üzere dünya çapında söz sahibidir.

 

Logo Çözüm Ortakları;

Logo teknolojilerini kullanarak, değişik sektörlerde bulunan Logo kullanıcılarının özel ihtiyaçlarına uygun olarak uygulama geliştiren ve bu çalışmalarında Logo ürünlerini ana yapı olarak kullanan İş Ortaklarıdır.

 

** Metin Logo Yazılım resmi sitesi logo.com.tr'den alınmıştır.

 

Kybele Yazılım - http://www.kybelesoft.com - Total Hits:302597